Bitcoin krany: co to jest, jak zarabiać pieniądze, najlepsze krany z 2019 roku

Rynek kryptowalut jest nasycony różnymi sposobami zarabiania. Uważa się, że głównym z nich jest górnictwo i handel monetami cyfrowymi, ale niewiele osób wie, że istnieje inny sposób zarabiania, który nie wymaga absolutnie żadnych inwestycji - bitcoinów. Pochodzą z początków branży kryptograficznej. Wcześniej takie witryny uznawano za bezpretensjonalną rozrywkę, ale ponieważ Bitcoin nabył właściwości płatnicze i wielokrotnie zwiększał swoją wartość, krany kryptowalut stały się dość poważnymi platformami do zarabiania.

Co to jest kran bitcoinowy

Bitcoin tap to usługa reklamowa online, która daje odwiedzającym część bitcoinów (satoshi) do odwiedzin. Zazwyczaj witryny te składają się z jednej lub więcej stron wypełnionych jasnymi banerami reklamowymi.

Początkowo dźwigi miały ważną misję. Zostały stworzone przez entuzjastów kryptowalut, aby zapoznać masy z Bitcoinem i popularyzować kryptowaluty. Następnie deweloperzy dzielili się głównie oszczędnościami z wydobycia, ale to było w 2009 roku. Teraz właściciele takich witryn zarabiają na reklamach i są gotowi dzielić część swoich zarobków z użytkownikami.

Jak działają żurawie Bitcoin

Żurawie bitcoinowe są zasadniczo platformami wzajemnie korzystnej współpracy. Mechanizm zarabiania na nich jest tak zaprojektowany, że zarówno właściciel, jak i goście pozostają w czerni:

 • bezpłatna dystrybucja Bitcoinów przyciąga stabilną publiczność na stronę;
 • podczas odwiedzania użytkowników przeglądających reklamy,przynosząc pieniądze twórcy;
 • deweloper płaci część swoich przychodów reklamowych odwiedzającym, zachęcając ich tym samym do powrotu.

Dla wielu żurawie kryptowalutowe stały się prostym sposobem na zanurzenie się w świecie kryptowalut bez inwestycji, jeśli nie weźmie się pod uwagę niewielkich kosztów czasu. Deweloperzy mają również prosty sposób oszukiwania widoków reklamowych, za które z kolei mogą polegać na dobrych dochodach. Ze względu na fakt, że użytkownicy są zainteresowani odwiedzinami, ruch do witryny pozostaje zawsze stabilny, a reklamodawcy z reguły nie są zainteresowani metodami przyciągania widoków.

Udane usługi istnieją od kilku lat i konsekwentnie płacą obiecane pieniądze swoim użytkownikom. Zdarza się prawda i takie, że jeśli na stronie występuje brak równowagi, może przestać płacić. Czasami właściciele celowo oszukują użytkowników i uciekają, nie płacąc obietnicy. Dlatego zanim zaczniesz zarabiać na konkretnej stronie, powinieneś dokładnie przeanalizować witrynę i przeczytać recenzje. W przeciwnym razie możesz po prostu tracić czas.

Rodzaje żurawi bitcoinowych

Wszystkie żurawie mają ten sam mechanizm roboczy, ale każde miejsce ma indywidualne zasady i system obliczania nagród. Przez liczbę dystrybuowanych kryptowalut można je podzielić na dwie główne kategorie:

 • stała opłata - dla wszystkich użytkowników otrzymuje to samo i wyraźnie określone wynagrodzenie;
 • Losowo naliczane -Liczba Satoshi na wizytę nie jest ustalona i jest ustalana losowo dla każdego użytkownika.

Wyróżnia się również żurawie dyskretne i magazynowe. W pierwszym przypadku nagroda jest obliczana tylko w określonym przedziale czasu, tylko wtedy, gdy użytkownik odwiedził witrynę i zebrał. Akumulacyjne - najbardziej dochodowe baterie bitcoinowe. Stopniowo zwiększają one wysokość wynagrodzenia, nawet jeśli komputer użytkownika jest wyłączony, a po jego zebraniu po prostu resetuje licznik.

Każda strona ustala własne zasady zwiedzania. W szczególności istnieją platformy do zbierania Satoshi:

 • bez zegara;
 • ściśle określony czas (raz na godzinę, 5, 10, 15 minut itd.);
 • w losowym czasie.

Rozróżnij krany i wyjście. Niektóre witryny umożliwiają natychmiastowe wypłacanie pieniędzy za pomocą mini-transakcji, inne wymagają akumulacji na saldzie minimalnej kwoty do wypłaty. Wiele witryn korzysta z mikropłatności, inne wysyłają pieniądze natychmiast do portfela Bitcoin.

Dźwigi różnią się konstrukcją. Większość z nich wygląda jak małe witryny wypełnione wyłącznie reklamą, ale są też tacy, którzy oferują grę w prostegry , rozrywki i loterie są również zintegrowane z witrynami, które pozwalają zarabiać więcej lub zwiększać zarobki, dodając proste zadania.

Zarobki żurawi bitcoinowych

Zarobki na kranach są tak proste, jak to możliwe. Aby to zrobić, tylko:

 1. Wybierz jedną lub więcej witryn.
 2. Uzyskaj prostą rejestrację usług, która często sprowadza się do wprowadzenia adresu Bitcoin.

 1. Przeczytaj zasady obliczania premii.
 2. Wejdź na stronę o wyznaczonej godzinie i zrób darmową kolekcję.
 3. Następnie użytkownik może zobaczyć czasomierz odliczający czas do następnego zebrania.

W niektórych przypadkach strona wymaga kilku prostych kroków. Na przykład rozwiązaj captcha przed kliknięciem lub przejrzeniem kilku reklam, zanim pojawi się opcja zbierania.

W przypadku dodatkowych zarobków żurawie często oferują różne płatne zadania:

 • rejestracja na inne usługi;
 • ankiety płatne;
 • strony do surfowania;
 • gry przechodzące;
 • Dekodowanie Captcha.

Nagrody za takie zadania są zazwyczaj znacznie większe, ale wymagają również więcej czasu. Ponadto mogą być wykonywane tylko raz, podczas gdy zbieranie może być wykonywane za każdym razem, gdy licznik w witrynie wygasa.

Prawie każdy kran ma program polecający, dzięki któremu użytkownicy mogą wielokrotnie zwiększać swoje zarobki i pomagać twórcy w poszerzaniu grona odbiorców. Aby otrzymać bonusy z programu partnerskiego, musisz zaprosić innych do zarabiania pieniędzy na stronie. Możesz to zrobić, dystrybuując swój link polecający. Jeśli więc udało ci się przyciągnąć nowego członka, możesz liczyć na stosunkowo wysoką jednorazową nagrodę lubprocent, który usługa będzie naliczana z każdej opłaty za skierowanie.

Najlepsze kumulacje bitcoinów, które płacą w 2019 r.


Żuraw

Interwał zbiórki


Min. płatność

Max. płatność

min. kwota wypłaty

Metoda wyjściowa

Częstotliwość wyjściowa

Rejestracja

Captcha

FreeBitcoin

60 min.

248 satosh

0,4 VTS

0,00025
VTS

Automatycznie na portfelu bitcoin

W każdą niedzielę i na życzenie

tak

to

Księżyc
Bitcoin


5 min.

6 satosh

-

10 000 Satosh

Ręczne i automatyczne

Raz w tygodniu

tak

to

BonusBitcoin

15 min

-

5000 satosh

-

CoinPot

Natychmiast

tak

to

Bit Fun

3 min

1 satosh

-

-

CoinPot


Instant

takBohater Satoshi

-

0

200 000 satosh

30000 satosh

Wyjście ręczne

Co 12 godzin

tak

to

Satoshi Monster

-

0

200 000 satosh

30 000 Satosh

Wyjście ręczne

Co 12 godzin

tak

to

3btc.org


60 min

0,00000265 ETH

2,65 ETH

nie ma ograniczeń

Instant

Raz na 24 godziny

tak

to

Eobot

24 godziny

0,001 $

0,4 $

nie ma ograniczeń

Ręczna chwila

nie ma ograniczeń

tak

to

adbtc.top-

od 5 satosh

-

nie ma ograniczeń

FaucetHub

nie ma ograniczeń

tak

nie

worldofbitco.in

5 min.

10,24 Satoshi

10,24 Satoshi

nie ma ograniczeń

FaucetHub

nie ma ograniczeń

nie

to

GetYouBitcoin

5 minut

10,24

1024

nie ma ograniczeń

FaucetHub

nie ma ograniczeń

nie

to

Żuraw Bitcoin


11 min.

45 satosh

45 satosh

400 000 satosh

Podręcznik

, aby osiągnąć minimum

nie

to

BitMaker


30 minut

500

500

-

Instant

nie ma ograniczeń

tak

to

Cointiply

1 godzina

0,0001 $

0,0001 $

100 000 satosh

Automatyczny

Raz w tygodniu

tak

to

Stuknięcia bitcoinów z 10 000 satoshi na godzinę

ProjektFreeBitcoindziała przez wiele lat i uważany jest za jeden z najlepszych. Jego główną przewagą nad konkurentami jest to, że jest prawie jedynymplatforma, która daje możliwość zarobienia ponad 200 $ na raz, a także zdobycia jackpota w 1 BTC.

Płatności na stronie są losowe. W momencie odbioru każdy użytkownik losowo generuje liczbę od 0 do 10 000. Im większa liczba, tym większa płatność. Możesz zapoznać się z tabelą wypłat bezpośrednio przed kolekcją. Szczęściarz, który otrzymał liczbę 10 000, otrzymuje 0,4 VTS. Możesz zdobyć jackpota w 1 PTS za udział w rozgrywce HI-LO, w której musisz zgadnąć, dokąd pójdzie kurs Bitcoin.

W przypadku dodatkowych zarobków istnieje program polecania z 50% odliczeniami od opłat za skierowanie, a także cotygodniowa loteria.

Krany Bitcoin z natychmiastowym wyjściem

Bitcoin Bonus- strona z natychmiastową wypłatą po każdym pobraniu za pośrednictwem usługi CoinPot. Do tej pory użytkownicy mogą zbierać do 5000 Satoshi naraz, ale stawka jest przeliczana na podstawie stosunku stawki Bitcoin do przychodów z reklam w witrynie. Każdego wieczoru wszyscy odwiedzający, którzy dokonali przynajmniej jednej opłaty dziennie, otrzymują + 5% do bieżącego salda jako premie. Jest tutaj i bonus w wysokości 50% kolekcji każdego skierowania.

Dźwigi Bitcoin bez rejestracji

GetYouBitcointo platforma, na której możesz zbierać monety co pięć minut, po prostu wpisując swójadres bitcoin . Dla każdej kolekcji użytkownik otrzymuje nieco ponad 10 Satoshi, każda 15-ta kolekcja otrzymuje 40 monet. Dzięki temu za godzinę możesz zarobić nieco ponad 400 satoshi.

Worldofbitco.in- żuraw pozwala na zbieranie Satoshi bez rejestracji i natychmiast doprowadzić ich dodowolny portfel bitcoin, na przykład Xapo. Możesz zbierać co 5 minut. Naprawiono płatności. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić adres portfela.

Dźwigi Bitcoin w języku rosyjskim

Satoshi Herojest jednym z niewielu zasobów, które mają tłumaczenie na język rosyjski. Może odbierać od 0 do 200 000 satosh na kolekcję, która odbywa się bez czasu. Po zebraniu monet użytkownik może kliknąć przycisk „Kontynuuj wymaganie” i spróbować szczęścia. Możesz spróbować ponownie co najmniej co sekundę. Za dużo pieniędzy jest program polecający i wiele gier.

Satoshi Monster- stuknij bitcoin od tego samego autora co poprzedni. Ma podobną zasadę pracy i wysokiej jakości tłumaczenia na język rosyjski. Ponadto, po zarejestrowaniu w jednym z zasobów, możesz po prostu zalogować się do drugiego, a konta zostaną również połączone.

Stuknięcia Bitcoin na Androida

Żuraw Bitcointo aplikacja na smartfony, która pomaga śledzić najnowsze wiadomości i automatycznie zarabiać pieniądze. Jak tylko użytkownik zainstaluje i otworzy aplikację, na jego konto zostanie przelanych 45 satosh. Ponadto kwota będzie pobierana co 11 minut, a teraz możesz oglądać wiadomości i udostępniać linki znajomym. W aplikacji możesz opracować sieć polecającą, a także wykonywać proste zadania w celu uzyskania dodatkowego dochodu.

BitMakerto aplikacja dla Androida, która płaci 500 satosów za oglądanie krótkiego filmu co pół godziny. Po instalacji musisz się zarejestrować przez Facebook lubGooglePlay, a następnie czekaj na reklamę w połączeniu z wykonywaniem wysoko płatnych prac. Na przykład, jeśli użytkownik zainstaluje grę Final Fantasy XV i zbuduje cytadelę do poziomu 6, może otrzymać prawie pół miliona satoshów.

Baterie Bitcoin bez Captcha

adbtc.topjest stosunkowo nowym rosyjskojęzycznym automatycznym żurawiem Bitcoin, który działa zgodnie z systemem, który nie jest typowy dla żurawi. Tutaj zadaniem użytkownika jest odwiedzenie usługi i rozpoczęcie automatycznego przeglądania witryn partnerskich. Dla każdego widoku można uzyskać od 5 satosh w ciągu kilku sekund. Ponadto nie ma potrzeby wprowadzania captcha do ładowania na widok.

Krany Bitcoin bez zegara

Księżyc Bitcoinjest jednym z najstarszych i sprawdzonych w czasie stron z systemem zbiorczym. Użytkownicy nie ustalają limitu częstotliwości pobierania. Przyjmując ich satoshi, użytkownik czyści licznik, który zlicza czas, który upłynął od momentu zebrania, a bezpośrednio pod nim możesz od razu zobaczyć liczbę zgromadzonych nowych satosów, które są dodawane, nawet jeśli użytkownik nie znajduje się na stronie. Nowa kolekcja może zostać złożona, gdy tylko co najmniej jedna moneta będzie dostępna do wypłaty.

Należy zauważyć, że im więcej zbierasz, tym szybciej gromadzi się Satoshi, a dla tych, którzy odwiedzają witrynę każdego dnia, zapewniane są hojne premie.

Bit Fun - ma system zbiorczy, podobny do poprzedniego gniazda. Tutaj możesz natychmiast zebrać co najmniej jedną monetę na koncie. W krótkim okresie oczekiwaniaużytkownik może dobrze się bawić w grach i równolegle zarabiać jeszcze więcej.

Wielowalutowe krany bitcoinowe

3btc.orgto wielowalutowy dźwig, który pozwala na wydobycie ponad ośmiu popularnych kryptowalut. Możesz zbierać monety co godzinę, odwiedzając stronę i wpisując captcha. Oto ta sama zasada naliczania monet, co w dobrze znanym serwisie FreeBitcoin. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może otrzymać prawie 3 eteryczne monety lub równoważną ilość innych monet. Bitcoin nie jest obecnie dostępny w usłudze.

Eobotto usługa wyszukiwania w chmurze, która hostowała Fousett w połączeniu. Tutaj goście mogą otrzymywać nagrody w ponad 20 kryptowalutach. Bezpłatną kolekcję można zrobić tylko raz dziennie, ale nagroda jest całkiem przyzwoita.

Nowe krany Bitcoin

Cointiplyto usługa, która pojawiła się dopiero w 2019 r., Ale ma wszystkie perspektywy wyprzedzania najpopularniejszych rynków pod względem liczby użytkowników. Pozwala na zbieranie co godzinę, ale naliczanie następuje w lokalnej walucie witryny. Ponadto otrzymane monety można łatwo wymienić na BTC i inne kryptowaluty. Liczba przyznanych monet zależy od liczby losowej podczas zbierania. Dodatkowe nagrody można uzyskać grając lub wykonując zadania. Na przykład, potwierdzając adres e-mail, użytkownik może liczyć na 100 monet.

Jak oszukiwać stuknięcia bitcoinów?

Jak wspomniano powyżej, automatyczne żurawie są opłacane za reklamę. Jak wiesz, jest to automatyczniewybrane przez Gul i Yandex przez grupę docelową użytkowników witryny, jak również położenie geograficzne użytkowników. Te dwa czynniki wpływają na koszt oglądania.

Koszt oglądania reklam w krajach WNP wynosi kilka rubli. W tym czasie na zachodzie strona internetowa może zarobić kilka dolarów za jednym kliknięciem na reklamę. Ponieważ strony są gotowe do udostępniania tylko części nagród otrzymanych z emisji reklam, ustalają nagrody za ruch w języku rosyjskim.

Tak więc, przechodząc na stronę z krajowego adresu IP można uzyskać średnio 200 satoshi, podczas gdy użytkownicy, którzy mają na przykład amerykańskie adresy IP, mogą uzyskać kilka tysięcy lub więcej.

Aby oszukać zasób i zarobić więcej, wystarczy zainstalować jedno z rozszerzeń VPN w przeglądarce. Ponadto zaleca się wybranie kraju Stany Zjednoczone Ameryki, ponieważ jest to najbardziej poszukiwany rynek. Po zakończeniu logowania do witryny z tego adresu, będziesz mile zaskoczony, jak zmieniła się kwota nagrody za odwiedziny.

Warto zauważyć, że ta metoda jest uważana za oszukańczą, więc usługa ma prawo zablokować użytkownika. Ponadto wiele usług jest wyposażonych w system śledzenia IP i nie zezwala na ich pobieranie, gdy rozszerzenie VPN jest włączone.

Po co stosować rotator żurawi bitcoin?

Usługi specjalnedo zbierania bitcoinów na automatycznej maszyniemogą ułatwić zbieranie kryptowalut. W sprawie tych usługIstnieje ogromna liczba linków do rzeczywistych i płacących dźwigów, co pozwala użytkownikom na szybkie zbieranie, po prostu klikając na linki.

Praca z rotatorami ma kilka zalet:

 • użytkownicy nie muszą zapisywać ogromnej liczby łatwych linków do swoich zakładek;
 • lista żurawi jest regularnie aktualizowana, co pozwala stopniowo zwiększać przychody i nie przegapić lukratywnych ofert;
 • prezentowane są tylko płatnicy i pracujące żurawie;
 • oszczędzają czas spędzony na nawigacji w witrynach;
 • nie ma potrzeby pompowania sieci referencyjnej w każdym miejscu, ponieważ prawie każdy rotator ma własny program partnerski, który jest znacznie łatwiejszy do pompowania.

Obecnie można zidentyfikować najbardziej niezawodne usługi:

 • Faucethub.io jest stosunkowo młodym miejscem z mikrosuteczkiem i wygodnym rotatorem do kranów Bitcoin, Lightcoin i Dogikin. Minimalna kwota wypłaty z platformy to tylko 20 000 satoshów. Jedyną wadą jest brak języka rosyjskiego.
 • Faucethub.io jest popularnym obcym rotatorem działającym z podobnymi kryptowalutami. Minimalna kwota wypłaty wynosi 15 tysięcy satosh. Tu jest mniej żurawi niż w poprzednim, ale wszystkie prezentowane miejsca są testowane pod kątem wydajności. Nieaktywna usługa serwisu bardzo szybko się usuwa.
 • Epay.info - usługa działa z 8 rodzajami kryptowaluty. Duża lista witryn jest odpowiednio skonstruowana w celu szybkiego przejścia. Minimalna kwota wypłaty wynosi10 000 satosów.

Ile możesz zarobić

Zarobki zależą w dużej mierze od działań użytkownika. W szczególności korzystanie z jednej strony nie przyniesie prawie żadnego dochodu, ale jeśli nauczysz się, jak prawidłowo zbierać i wykorzystywać wiele zasobów jednocześnie, możesz liczyć na około 30 USD miesięcznie.

Dochód z pewnością nie jest znaczny, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że praktycznie nie podejmuje się żadnego wysiłku, to wydaje się on solidny.

Rekomendacje, jak zarobić więcej

Wypłata opłaty nie powinna wiązać się z wysoką nagrodą. Gdzie można uzyskać więcej, jeśli korzystasz z ofert bonusowych:

 • , aby aktywnie rozwijać program skierowań;
 • codziennie odwiedzaj strony w celu uzyskania dodatkowych nagród;
 • wykonywać zadania partnera.

Również zarobki zależą bezpośrednio od liczby odwiedzin dziennie. Zaleca się, aby ich nie przegapić, a automatyzacja procesów może w tym pomóc. Na przykład użycie specjalnych skryptów, które wykonują wizyty na użytkownika i pozwalają zarabiać na maszynie w trybie 24/7. Bot jest uważany za oszustwo, ale nie każda usługa jest w stanie rozpoznać jego działanie.

Wypłaty

Obecnie większość witryn umożliwia wyświetlanie zarobków za pośrednictwem mikropłatników. Najczęściej używany faucethub. Gromadzi drobne płatności z witryn, a następnie umożliwia im wymianę i wypłatę. Zanim zaczniesz zarabiać na dźwigach,Zaleca się zarejestrowanie w tej usłudze.

Niektóre zasoby obsługują i natychmiast wysyłają do portfela. Jednak w tym przypadku będziesz musiał długo czekać, aż zgromadzona zostanie minimalna kwota, a także wziąć pod uwagę prowizję za samą transakcję w systemie.

Jak stworzyć własny bitcoin

Tap Bitcoin to zasadniczo zwykła witryna, która wymaga podstawowych elementów, które są standardowe dla innych zasobów internetowych:

 • skrypt programu;
 • domena;
 • hosting;
 • reklama.

Główną trudnością jest tworzenie i konfigurowanie skryptu. Możesz łatwo sobie z tym poradzić za pomocą specjalnych usług, na przykład platformy FaucetBox. Ta usługa oferuje darmowy skrypt, który pozwala na stworzenie własnego kranu.

Przede wszystkim musisz zarejestrować nazwę domeny i podłączyć ją do hostingu. Można to łatwo zrobić za pomocą specjalnych usług. Podobne usługi świadczą dostawcy Internetu.

Następnym krokiem jest pobranie archiwum za pomocą skryptu i przesłanie go do hostingu, a następnie wykonanie konfiguracji przez zmianę informacji w skrypcie. Aby rozpocząć, musisz zmienić tylko kilka parametrów, a mianowicie nazwę usługi, bazę danych i wprowadzić hasło do niej.

Naturalnie, aby rozpowszechniać walutę wśród użytkowników, musisz ją początkowo umieścić gdzieś. Jeśli użyłeś gotowego skryptu z FaucetBox, usługa musi zostać zarejestrowana, doładować saldo i dodać utworzoną witrynę do swojego profilu. Tam możesz zainstalowaćczęstotliwość zbierania i liczba monet.

Jak złamać bitcoin

W rzeczywistości wolny bitcoin nie przechowuje kryptowaluty. Opłata pobierana jest z pamięci administratora, która nie jest reklamowana, a samo włamanie się do witryny nie przyniesie żadnego zysku.

Do tej pory portfele kryptowalut i transakcji blockchain są uważane za najbezpieczniejsze, dlatego ichhakowaniebędzie wymagało ogromnych wysiłków. Sama strona może łatwo ulec atakowi DoS, ale w tym przypadku haker wyłączy tylko zasób internetowy.

Wnioski

Wraz ze wzrostem wartości Bitcoin, krany stały się popularnym sposobem zarabiania pieniędzy na kryptowalutach. Dzięki kompetentnym działaniom z ich pomocą możesz zarobić stabilny miesięczny dochód bez ryzyka wypalenia. Największy zysk otrzymują właściciele zasobów. Wymagają jednak również poważniejszych działań w celu stworzenia i promowania platformy.