Binance

Przegląd Binance. Zalety i wady

Kryptowaluta i łańcuch bloków można nazwać jednym z najbardziej popularnych i rozwijających się obszarów. Rynek rozwija się i stale pojawiają się nowe projekty, które powstają z uwzględnieniem niedociągnięć ich poprzedników. W 2017 roku rokiem jednej z najbardziej prestiżowych innowacji była cryptobirthBinance . W krótkim czasie, zaledwie kilka miesięcy, stała się jedną z głównych platform wymiany kryptowaluty. Te finanse i zostaną omówione w tym artykule. Porozmawiamy o tym, jak się tam zarejestrować i rozpocząć pracę, jak kupować kryptowalutę i jak zarabiać pieniądze, szczegółowo rozważyć inne aspekty interakcji z tym projektem.

Binance Exchange Review

Jak wspomniano powyżej, Binance weszło na rynek dopiero w zeszłym roku, w 2017 r. Domena projektu została zarejestrowana wiosną. Firma, której giełda mogła przyciągnąć tak wiele uwagi w społeczności kryptowalut, bardzo szybko zajęła czołowe pozycje w wielu ratingach i nadal rozszerza swój wpływ i obecność na rynku.

Pod koniec 2017 r. Zarząd Binans ogłosił, że liczba handlowców, którzy zarejestrowali się na giełdzie, przekracza trzy miliony osób.

Siedziba firmy znajduje się w Chinach, w Szanghaju. Jednak projekt przyciąga użytkowników z całego świata i można go uznać za międzynarodowy. Nie ma ograniczeń w rejestracji handlowców z innych krajów.

Dla programistów proponowany jest zestaw funkcjonalnych interfejsów API. Szczegółowe informacje i kod źródłowy są dostępne w GitHub. Również we wrześniu zaprezentowano aplikację mobilną na iOS i Androida.

Binance ma swój własny token BNB, którego zakup daje użytkownikowi pewne korzyści na giełdzie. Zostanie to napisane poniżej. Ponadto platforma prezentuje odrębny rynek, na którym kryptowaluty są sprzedawane w tandemie zBinance Coin . Sam BNB jest oparty na łańcuchu bloków Ethereum i jest standardowym tokenem ERC-20. Do jego przechowywania, z wyjątkiem Exchange Binans, można użyć dowolnego eterycznego portfelaz obsługą tego standardu.

Oficjalna strona internetowa zawiera tłumaczenie interfejsu w ośmiu głównych językach świata. Są wśród nich angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański, francuski i niektóre języki azjatyckie.

Należy zauważyć, że tłumaczenie rosyjskie nadal pozostawia wiele do życzenia i często lepiej jest korzystać z interfejsu w języku angielskim. Niektórzy zagraniczni użytkownicy skarżą się również na jakość tłumaczeń na inne języki.

Rejestracja w Binance

Niektórzy użytkownicy napotykają trudności w procesie tworzenia nowego konta w Binans, mimo że zdarza się to po prostu. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny niezbędnymi danymi i udowodnić, że nie jesteś botem, przekazując captcha. To ostatnie czasami powoduje dezorientację użytkowników RuNet, ponieważ używany system znacznie różni się od zwykłego. Aby przejść, musisz pociągnąć suwak aż doelement układanki nie będzie na miejscu.

Binance Verification

Po zakończeniu tworzenia nowego rachunku handlowego użytkownik może zacząć korzystać z pełnej funkcjonalności platformy. Należy zauważyć, że wypłata środków będzie wówczas ograniczona do sumy dwóch i pół bitcoinów dziennie. Można go zwiększyć do setek bitcoinów dziennie, ale będzie to wymagało przejścia standardowej weryfikacji.

W tym celu należy podać pełne imię i nazwisko, płeć, kraj zamieszkania i dane paszportowe. Możesz również skorzystać z prawa jazdy.

Skanowanie wybranego dokumentu musi zostać załadowane do specjalnego formularza na stronie. Ponadto użytkownik będzie musiał zrobić sobie selfie z dokumentem w ręku i kartką papieru Z aktualną datą i nazwą giełdy.

Jak zdeponować środki

Nie ma wsparcia dla fiat walut na Binance Exchange i możesz zrobić bez weryfikacji konta, jeśli masz niskie planowane kwoty transakcji.

Ponad 70 monet i żetonów jest obsługiwanych na platformie. Jedną z zalet Binance jest koszt prowizji. Za uzupełnienie nie są pobierane opłaty. Przejdź do „Deposits & amp; Wypłaty ”i otwórz„ Fundusze ”. Tutaj możesz wybrać interesującą Cię kryptowalutę i kliknąć „Depozyt”. Zobaczysz wygenerowany adres, na który możesz dokonać przelewu i doładować saldo. Kwota przekazana przez ciebie otrzymuje status „zamrożone zamówienie”, dopóki wszystkie potwierdzenia nie zostaną odebrane w łańcuchu bloków. Ten napis nie oznacza, że ​​coś nie działa lub nie zostało zapisane.

Jak handlowaćBinance

Po uzupełnieniu rachunku na giełdzie przedsiębiorca może przejść do procesu handlowego. Binance obsługuje ponad 200 par walutowych.

Najpierw musisz przejść do sekcji, w której występuje handel. Znajduje się w zakładce „Wymiana”. Tryby podstawowe i zaawansowane są dostępne dla handlowców do wyboru. Różnią się funkcjami i wyglądem. Tryb „Zaawansowany” oferuje ulepszony harmonogram kursu, który jest wyposażony w zestaw narzędzi do analizy technicznej.

W sumie użytkownikom oferowane są cztery rynki:

  • BTC
  • BNB
  • ETH
  • USDT

Na stronie każdej pary znajdują się szczegółowe informacje o stawce, dziennych wskaźnikach, wolumenach obrotu i okularach z ofertami od innych handlowców. Dostępne są również zlecenia z limitem stop, aby zwiększyć efektywność obrotu. Wymiana ma doskonałą przepustowość i może przetwarzać do 1,4 miliona transakcji na sekundę.

Margin Trading w Binance

W marcu 2018 r. W niektórych telegramach kryptowalutowych zaczęły pojawiać się informacje o ewentualnym dodaniu obrotu marżą w Binans. Na tym tle token BNB wzrósł o 20% w stosunku do BTC.

Wypłaty

Wypłaty odbywają się na tej samej stronie, co dane wejściowe. Jedyna różnica polega na tym, że musisz wybrać „Wypłać”. Tam musisz wprowadzić dane dotyczące kwoty przelewu i adresu. Następnie wystarczy potwierdzić wniosek. Opłaty za wypłaty można znaleźć na tejstronie .

Prowizje

Prowizja za obrót finansami wynosi 0,1%. Istnieją jednak zniżki dla posiadaczy żetonów BNB.System zakłada, że ​​rabat na prowizję zostanie proporcjonalnie zmniejszony dwa razy w roku przez pięć lat.

Tak będzie:

  • 50% w pierwszym roku
  • 25% w drugim roku
  • 12% w trzecim roku
  • 6,5% w czwartym
  • 0% do piątej

Obrót handlowy

Binance jest jednym z liderów rynku i zaskakuje skalą, która została osiągnięta w ciągu zaledwie sześciu miesięcy. Jeśli wierzysz w dane z serwisuCrosslytics , to wielkość handlu dziennie osiąga 1,7 miliarda dolarów. Najpopularniejszą parą handlową jest BTC /USDT. Jego obrót wynosi 15% całości.

Binans Support Service

Aby zapewnić wsparcie techniczne dla użytkowników, programiści zidentyfikowali oddzielną płytę. Na niej znajdziesz odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych pytań lub samodzielnie skontaktuj się ze specjalistą, jeśli coś nie działa tak, jak powinno. Informacje zwrotne dotyczące pomocy technicznej są mieszane. Są wśród nich opisy pozytywnego doświadczenia zawodowego i niezadowolenia.

Zalety i wady

Korzyści Wady
1. Wiele obsługiwanych walut.Twórcy skupili się na ilości bez utraty jakości. Wszystkie najpopularniejsze kryptowaluty i wiele mniej znanych projektów są sprzedawane na Binans. Posiadanie wielu rynków zwiększa również możliwości handlowe.
2. Jedna z największych wielkości obrotu na rynku.Wielkość obrotu na finansach szacowana jest na miliardy dolarów i pozwala na transakcje o dowolnej skali. Przyczynia się równieżnajbliższe przybliżenie kursu do rynku.
3. Dobre bezpieczeństwo.Deweloperzy zawsze skupiali się na zapewnieniu bezpiecznej usługi, a nawet ogłosili nagrodę za informacje o planowanych atakach.
4. Ciągły rozwój.Twórcy utrzymują swoją platformę, a jej wydajność stale rośnie. Planuje się otworzyć nowe działy, dodać funkcjonalność i tak dalej.
1. Brak pracy z pustymi walutami.Pomimo wszystkich skal Binans nie wspiera żadnej fiat waluty, a jedynym sposobem na pracę z dolarami jest rynek USDT.
2. Słabe tłumaczenie.Pomimo dostępności rosyjskiego tłumaczenia, nie jest łatwy w użyciu ze względu na obfitość nieścisłości i pewne błędy. W większości przypadków lepiej jest przełączyć interfejs na angielski.

Wniosek

Podsumowując, muszę powiedzieć, że Binance jest jedną z najlepszych opcji dla platformy handlowej i inwestycyjnej. Dowodem na to jest popularność i wolumen obrotu oraz liczba obsługiwanych walut. Wymiana jest odpowiednia zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących, dzięki dostępności odpowiednich trybów. Ponadto nie jest konieczne weryfikowanie na platformie i wyświetlanie nie najmniejszych kwot. Projekt nadal aktywnie się rozwija i niedawno ogłosił otwarcie jednostki na europejskiej wyspie Malta. Co nasi czytelnicy myślą o Binansie? Czy korzystałeś z tej platformy transakcyjnej? Zapraszamy do podzielenia się swoją opinią w komentarzach do recenzji.