BeMine - nowy hotel górniczy i hosting ASIC

W ostatnich latach nie zmniejszyły się spory dotyczące rentowności wydobycia. Podczas gdy niektórzy są pewni, że tego typu zarobki przeżyją, inni szukają nowych sposobów zarabiania na górnictwie. Jedną z takich metod były hotele górnicze, które mogły przenieść rentowność górnictwa na nowy poziom i jednocześnie zmniejszyć obciążenie właściciela gospodarstwa górniczego. W lutym 2019 r. Uruchomiono nową rosyjską usługę BeMine, posiadającą wszystkie cechy niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Z usługi tej korzysta już ponad dwustu użytkowników z Rosji, WNP i bliskiej zagranicy.

Główne cechy BeMine

BeMineto nowy hotel górniczy z możliwością hostingu ASIC, łączący rosyjskie centra danych, a także górników i zwykłych obywateli, którzy chcą wydobywać kryptowaluty.

Zespół specjalistów blockchain pracujących razem od 2016 roku pracował nad stworzeniem projektu, a sam projekt widział świat stosunkowo niedawno, a dziś można go nazwać najmłodszym i najbardziej obiecującym. Założyciele projektu są partnerami wiodących rosyjskich uniwersytetów w kwestiach edukacji edukacyjnej w dziedzinie technologii blockchain.

Szczególną cechą hotelu jest bardzo niski koszt konserwacji sprzętu, zwłaszcza że kompleks oferuje użytkownikom wsparcie prawne i techniczne.

Zespół projektowy nie zamierza rozmawiać o podboju tylko rynku krajowego. Twórcy są przekonani, że w Rosji możesz zorganizować dochodowe centra danych, które będą poszukiwane na całym świecie.Dla wygody użytkowników interfejs usługi został przetłumaczony na język rosyjski i angielski.

Działania

Usługa pomaga rozwiązać szereg problemów związanych z ekstrakcją kryptowaluty, co czyni ją opłacalną i wysoce płatną. W szczególności usługi firmy obejmują:

 • umieszczenie istniejącej farmy w hotelu;
 • nabycie sprzętu górniczego w cenach bieżących;
 • systematyczna konserwacja sprzętu;
 • doradztwo w zakresie inwestycji w kryptowalutę;
 • rozproszone tworzenie oprogramowania dla gospodarstw rolnych;
 • zakup i odsprzedaż zużytego sprzętu górniczego;
 • przyjmowanie kryptowaluty w zaufaniu;
 • wymiana, sprzedaż i zakup monet cyfrowych.

Ogólnie rzecz biorąc, usługa będzie przydatna dla każdego, kto w jakiś sposób chce zarabiać na kryptowalutach. Dzięki niemu rozpoczęcie wydobycia może być zarówno zupełnie nowe dla tej branży, bez wiedzy i technologii, a doświadczeni górnicy będą mogli zoptymalizować proces wydobycia.

Korzyści z usługi BeMine

 • Przejrzyste warunki współpracy.
 • Wygodny interfejs.
 • Możliwość szybkiego zakupu dostawy asik.
 • Możliwość zakupu ¼ asik.
 • Sprzęt można umieścić na hostingu w chmurze.
 • Zakupowi sprzętu na stronie towarzyszy dwutygodniowy bezpłatny hosting.
 • Możesz również umieścić swój sprzęt w hotelu.
 • Proces wydobycia i statystyki bilansu mogą być monitorowane na koncie.
 • Firma własnatworzy systematyczną usługę.
 • Płatność za energię elektryczną jest pobierana automatycznie.
 • Jeśli sprzęt ulegnie awarii, zostanie wymieniony lub naprawiony w ciągu kilku godzin.
 • Płatności z górnictwa mogą być dokonywane natychmiast na kartę bankową.
 • Usługa umożliwia zamówienie specjalnej karty do płatności, które mogą być używane na całym świecie.
 • Jeśli chcesz zmienić profil działalności, zakupiony sprzęt można sprzedać, zwracając do 80% jego wartości.
 • Dla użytkowników istnieje korzystny program skierowań.

Klienci nie sprzedają „kontraktów” na pojemność chmury, co jest zwyczajowe we wszystkich innych istniejących usługach w chmurze. Bemine specjalizuje się w sprzedaży dokładnie „prawdziwej” pojemności. Oznacza to, że dla każdego klienta klubu jego własny asyk jest udokumentowany, który może zabrać do swojego domu w dowolnym momencie i sprzedać samodzielnie lub skontaktować się ze stroną, aby administracja mogła go sprzedać.

Jest to główna różnica między kontraktowym wydobywaniem i hostingiem w chmurze - klient nie nabywa „obietnic” firmy, nabywa prawdziwy sprzęt górniczy, naprawdę go umieszcza i faktycznie zarabia kryptowalutę i płaci związane z tym koszty. Takie podejście jest znacznie bardziej uczciwe i sprawiedliwe dla klienta końcowego.

Jak zacząć z BeMine

Wszystkie prace wykonywane są przez operatorów usług lub partnerów. Użytkownik musi tylko przejść do oficjalna strona internetowa , wybierz żądaną usługę i zapłać za zakup. Praca serwisu jest zorganizowana w kompetentny sposób z wiodącymi firmami górniczymi w kraju, więc wszystko działa jak usprawniony mechanizm.

Rejestracja

Po pierwsze, użytkownicy muszą przejść prostą procedurę rejestracji usługi.

Następnie, na swoim koncie osobistym, wybierz jedną z oferowanych usług:

 • Kup Asic;
 • Dodaj swoją farmę.

Na koncie osobistym użytkownicy będą również mogli śledzić stan produkcji: bieżące saldo, dochód i koszty energii dziennie.

Gdy tylko firma otrzyma płatność, sprzęt zostanie natychmiast odzwierciedlony na koncie osobistym. Pozostaje tylko potwierdzić instalację i zapłacić za energię elektryczną. Od tego momentu użytkownik rozpoczyna nieprzerwaną produkcję, a kwota otrzymanych środków zostanie odzwierciedlona na koncie osobistym.

Opłaty

Firma oferuje pełny lub częściowy zakup urządzeń ASIC. W sumie odwiedzającym oferowane są trzy modele:

 • S9I o wartości od 7 000 rubli;
 • S11 o wartości od 12 000 rubli;
 • S15 z 24 000 rubli.

Jeśli jesteś już właścicielem gospodarstwa górniczego, koszty jego dostawy i utrzymania są negocjowane indywidualnie.

Wpłata i wypłata środków

Obecnie usługa akceptuje płatności za pośrednictwem kilku systemów płatności:

 • karty bankowe VISA i MASTERCARD;
 • PM USD;
 • Bitcoin;
 • Kiwi;
 • Yandex.Money;
 • Western Union i kilka innych.

Dla klientów hotelowych, mieszkańców Federacji Rosyjskiej, którzy sobie tego życząabsolutna przejrzystość transakcji, przewiduje również płatność na rachunek rozliczeniowy osoby prawnej odpowiedzialnej za działalność organizacji w Federacji Rosyjskiej, wraz ze wszystkimi dokumentami towarzyszącymi, aktami i umowami, które są w pełni zgodne z prawem Rosji. Jednak wybierając taką metodę płatności, należy pamiętać, że cena sprzętu będzie się różnić od płatności za towary przez bitcoiny, ponieważ wtedy administracja będzie musiała uwzględnić w cenie ASIC szereg dodatkowych opłat związanych z płaceniem podatków rosyjskiego FTS.

W przypadku płatności kartą użytkownicy mogą otrzymać plan płatności ratalnej. Musisz także przejść procedurę KYC.

Nominowany bitcoin może być natychmiast wymieniony i przeniesiony do istniejącej karty bankowej lub specjalnej karty z usługi.

Rentowność i zwrot

Podstawą rentowności górnictwa jest dziś koszt energii elektrycznej. Jest to tania energia elektryczna, która jest w stanie utrzymać płynność wydobycia. Ponadto zwrot i rentowność w dużej mierze zależy od całkowitej dostępnej stawki hash i wartości rynkowej bitcoinów.

Usługa oferuje swoim gościom korzystanie ze specjalnego kalkulatora rentowności, ponieważ wskaźnik ten może się znacznie różnić w zależności od aktualnych warunków rynkowych. Obecnie rentowność usługi wynosi od 130 do 250%.

Oferty specjalne

Użytkownicy mogą dokonać wspólnego zakupu ¼ ASIK. Pojemność i wydajność produkcji zostaną podzielonew równych częściach. Jest to świetna okazja, aby rozpocząć wydobycie przy niższych inwestycjach i świetną alternatywą dla górnictwa w chmurze, gdzie użytkownikom oferuje się wyłącznie wynajem mocy umownej.

Program rekomendacyjny

Usługa pozwala również na zarabianie pieniędzy na produkcji kryptowalut bez inwestycji poprzez udział w programie polecającym. Składa się z dwóch poziomów:

 • w przypadku zakupów użytkowników zarejestrowanych poprzez bezpośredni link polecający, wynagrodzenie wynosi 7% wartości koszyka;
 • skierowania drugiego poziomu przyniosą 3% ceny zakupu;
 • dla każdego partnera, użytkownik otrzymuje 2% środków, które namnennennyh.

W ten sposób przyciągając partnerów, użytkownik może zarobić na pierwszym sprzęcie. Ponadto pieniądze z programu polecającego mogą być wyświetlane na karcie bankowej.

Plany na przyszłość

W tej chwili usługa już działa w trybie pełnej walki i równolegle przygotowuje się do nadchodzącego ICO w czerwcu. Zgodnie z planami przedstawionymi przez zespół, jego własna pula zostanie uruchomiona w czerwcu 2019 r. I przedstawiona w białej księdze. W przyszłym miesiącu zostanie wyprodukowany zamknięty ICO, a nieco później publicznie. Istotą tokena Bemine będzie najbardziej stabilny model ekonomiczny, który został już wykorzystany przez wiodące giełdy, takie jak Binance. Posiadanie tokena oznacza zniżkę na opłaty za energię elektryczną, do 50%. Zatem okres zwrotu zostanie podwojony i wyniesie 3 miesiące zamiast zwykłych 7 miesięcy. Użytkownicyzarejestrowana i zakupiona pojemność przed początkiem czerwca 2019 r. zostanie nagrodzona żetonami za pośrednictwem Airdrop. Twórcy chcą więc nagrodzić swoich pierwszych użytkowników za zaufanie.

Pod koniec lata rozpocznie się rozwój własnej umowy wymiany kryptowalut. Główną ideą jest zapewnienie dźwigni dla handlowców w wysokości do 500: 1. Do końca roku iw pierwszym kwartale 2020 r. Deweloperzy planują uruchomienie kryptowaluty na liście i rozpoczęcie otwierania studia produkującego sprzęt górniczy.

Wnioski

BeMine to zespół profesjonalistów o wspaniałych perspektywach na przyszłość. Już dziś usługa oferuje szereg usług umożliwiających wydobycie kryptowaluty na nowy poziom, aw przyszłości planuje jedynie poprawę i zwiększenie dodatkowych usług.