Baksman

Przegląd Baksman. Zalety i wady

Baksman to popularna cyfrowa i elektroniczna usługa wymiany walut. Z biegiem lat usługa zdobyła zaufanie klientów i stała się sprawdzonym sposobem łatwej i wygodnej wymiany.

Przegląd usług wymiany Baksman

UsługaBaksmanzostała założona w 2015 r. W celu zapewnienia obywatelom usług konwersji jakości kryptowalut i elektronicznych systemów pieniężnych. Na platformie jest ponad 450 kierunków wymiany.

Oficjalny interfejs strony internetowej jest tłumaczony na język rosyjski, angielski, ukraiński i kilka innych języków. Dla wygody użytkowników opracowano również aplikację mobilną, którą można zainstalować z Google Play i AppStore.

Na głównej stronie witryny spotyka się superbohater Bucks Man, który pomoże Ci dokonać natychmiastowej wymiany i powie Ci, co robić. Platforma działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i ma duże rezerwy, aby wymiana była naprawdę wygodna.

Zalety wymiennika Baksman

 • Ogrom kierunków wymiany.W sumie usługa obejmuje ponad 450 par do wymiany.
 • Natychmiastowa wymiana.Wszystkie operacje są przeprowadzane w ciągu 10 minut o każdej porze dnia, podczas ręcznego przetwarzania aplikacji.
 • Rezerwy.Wymiennik ma rozległe rezerwy, które umożliwiają bezzwłoczną wymianę nawet dużych sum.
 • Obsługa klienta.Obsługa klienta w czacie online działaprzez całą dobę.
 • Sprawdzona reputacja.Usługa ma wiele pozytywnych opinii i jest weryfikowana przez renomowane monitorowanie.
 • Wygoda.Deweloperzy zrobili wszystko, aby zapewnić wygodną wymianę: intuicyjny interfejs, wskazówki, tłumaczenie na kilka języków, aplikacje mobilne.
 • Programy partnerskie.Stali klienci mogą zaoszczędzić na prowizjach, a także zrekompensować je, zarabiając na odpisach od partnerów.

Pary walutowe

Usługa wymiany Baksman wspiera pracę z monetami cyfrowymi, systemami płatności elektronicznych i bankami. Lista usług wymiennika obejmuje:

 • wymiana między sobą różnych kryptowalut;
 • wymiana kryptowaluty na pieniądze fiat w systemach elektronicznych i bankowych;
 • zakup kryptowaluty w przypadku fiat money w systemach elektronicznych i bankowych;
 • wymiana pieniędzy elektronicznych w niektórych systemach na fundusze w innych.

Wymiennik nie obsługuje tylko par walutowych między bankami.

Jak wymienić kryptowalutę w Baksmanie

Proces wymiany w usłudze jest maksymalnie uproszczony. Wystarczająco dużo dla gościa:

 1. Przejdź dostrony głównejwitryny.
 2. W lewym oknie wybierz dostępne fundusze, a po prawej - pożądane. Aby ułatwić nawigację, wszystkie dostępne systemy są podzielone na kategorie.
 3. Po ustawieniu kierunku wymiany w centralnym oknie należy ustawić parametry wymiany i wprowadzić szczegóły płatności. W górnej części okna pojawi się natychmiastwyświetlana stawka, limity i rezerwa. Po określeniu wszystkich informacji należy potwierdzić działania i kliknąć przycisk „Rozpocznij wymianę” i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami usługi płatniczej. Wymiana zostanie zakończona w 10-60 minut.

Operacje wymiany są dostępne bez uprzedniej rejestracji, ale zniżki na wymianę i program lojalnościowy dotyczą tylko zarejestrowanych użytkowników.

Rejestracja

Po rejestracji wszystkie transakcje dokonane w ramach usługi będą dla wygody rejestrowane na Twoim koncie osobistym, a zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć na zniżki giełdowe i premie za program lojalnościowy.

Utworzenie konta w usłudze zajmie tylko kilka minut. Usługa nie wymaga specyfikacji poufnych danych, wymagany jest tylko adres e-mail. Karta rejestracji znajduje się w prawym górnym rogu. Po kliknięciu go użytkownik otwiera krótki formularz do wypełnienia, w którym potrzebujesz:

 1. wskazać prawidłowy adres e-mail;
 2. utwórz hasło do konta;
 3. zdać test captcha;
 4. przeczytać i zaakceptować warunki korzystania z usługi;
 5. zaakceptować lub odrzucić biuletyn;
 6. Kliknij przycisk „Zarejestruj”.

Po potwierdzeniu rejestracji na podany adres e-mail zostanie wysłany list z loginem i hasłem. Dane te będą musiały być wprowadzane za każdym razem, aby odwiedzić Twoje konto osobiste.

Metody wpłat i wypłat

W zamian za usługę Baksman:

 • 23 najpopularniejsze kryptowaluty;
 • 11 elektronicznych systemów płatności, takich jak QIWI, Yandex.Money, Perfect Money, Advanced Cash, Payeer, Capitalist, Exmo check;
 • 15 największych banków oraz karty Visa i MasterCard.

Użytkownik może samodzielnie wybrać metody deponowania i wypłacania środków w usłudze na podstawie aktywów, które chciałby wymienić. Wymiennik nie jest zaangażowany w przechowywanie pieniędzy na koncie osobistym.

Kierunki wymiany i obsługiwane kryptowaluty

Wszystkie kryptowaluty prezentowane w usłudze mogą być wymieniane na inne zasoby cyfrowe, pieniądze elektroniczne w systemach płatniczych, a także Fiata na rachunkach bankowych. Wymiennik obsługuje również kierunek przeciwny, co pozwala na zakup kryptowalut.

W sumie usługa obejmuje ponad 20 najpopularniejszych kryptowalut, w tym:

 • Bitcoin;
 • Ethereum;
 • Litecoin;
 • Monero;
 • EOS;
 • ZCash;
 • Dash;
 • Bitcoin Cash i wiele innych.

Wymiennik kryptowalut Baksman obsługuje transakcje za pomocą kilku tradycyjnych walut: rubli, dolarów, hrywien, euro i tenge.

Prowizje

Wszystkie prowizje za usługi są już uwzględnione w kursie wymiany. Dodatkowe zalecenie prowizyjne jest ustalane tylko dla operacji Bitcoin, aby uniknąć zawieszeń transakcji.

Prowizje mogą być również wstrzymywane przez operatorów transakcji. W szczególności niektóre systemy płatności ustalają prowizje za płatności przychodzące, aw większości przypadków konieczne będzie uiszczenie opłaty za wysyłanie środków doszczegóły wymiennika.

Bezpieczeństwo i obsługa użytkowników

Usługa gwarantuje poufność informacji dotyczących transakcji i zobowiązuje się ograniczyć dostęp do danych płatności osobom nieupoważnionym. Aby dokonać wymiany na stronie nie trzeba podawać danych osobowych i nie można nawet się zarejestrować.

Usługa wymiany jest certyfikowanym partnerem systemów płatności, takich jak Perfect Money, AdvCash, Capitalsist, Payeer, OkPay. Jego wygodę i bezpieczeństwo potwierdzają także liczne opinie klientów i usługi monitorowania monitorowania. Informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej w sekcji „Gwarancja”.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedzający mogą zawsze skontaktować się z serwisem technicznym, który działa 24/7 na czacie online.

Program partnerski

Zarejestrowani użytkownicy otrzymują usługi na uprzywilejowanych warunkach. Po prostu rejestrując się klienci natychmiast otrzymują 0,05% rabatu na wszystkie transakcje wymiany. Dalsza kwota rabatu zależy od wielkości transakcji.


Wielkość transakcji w dolarach

Kwota rabatu

0 do 300

0,05%

300 do 500

0,06%

500 do 1000

0,07%

1000 do 2000

0,08%

2000 do 3000

0,09%

3000 do 5000

0,1%

5000 do 10 000

0,11%

ponad 10 000

0,12%

Dla każdego użytkownika wprowadzonego na stronę przez link polecający klienci mogą zarobić odsetki od transakcji. Program partnerski oferowany przez usługę ma dwa poziomy. Skierowania pierwszego poziomu przynoszą 0,6% wolumenu transakcji, a użytkownicy zarejestrowani pod nimi przynoszą po 0,2%.

Wnioski

Baksman zyskał popularność i zaufanie użytkowników z jakiegoś powodu. Administracja wymiennika zajęła się klientami i zintegrowała wszystkie systemy płatności dogodne dla mieszkańców krajów WNP oraz wszystkie popularne kryptowaluty na stronie. Szczególną zaletą usługi można wyróżnić całodobową wymianę, podczas gdy większość konkurentów wypełnia aplikacje tylko w godzinach pracy. Niezawodność usług potwierdza długie doświadczenie i pozytywne opinie klientów.