Arbitrage-Systems - pasywna inwestycja w bota arbitrażowego

W ostatnim czasie rynek kryptowalut stał się przedmiotem ogólnej uwagi i trudno jest znaleźć osobę, która nigdy nie słyszała o kryptowalutach. Ale stwierdzenie, że rynek jest już dość silny, nie jest jeszcze możliwe. W rezultacie rynek regularnie wykazuje nieefektywności, na przykład w postaci znacznych różnic cenowych dla tej samej monety na różnych kryptobrazach. Różnice te dają inwestorom i inwestorom dobrą okazję do zarabiania pieniędzy przy użyciu strategii handlowej zwanej arbitrażem.

Arbitraż jest realizacją transakcji wielokierunkowych na różnych platformach obrotu, których celem jest uzyskanie zysku z powodu różnicy cen na tych giełdach. Strategia jest uważana za możliwie najmniej ryzykowną, ponieważ jej celem jest znalezienie istniejącej różnicy i wykorzystanie jej.

Strategia arbitrażu istnieje już od dziesięcioleci i teoretycznie pozwala zarabiać na wszystkich rynkach, na których odbywa się handel giełdowy. Ale ustalone rynki (akcje, waluta) mają wysoką płynność i szybkość transakcji. W rezultacie różnice są szybko zamykane przez najszybszych graczy na rynku. Ci gracze są prawie zawsze tak zwanymi „smart money”, dużymi funduszami z dużym kapitałem, często pracującymi z automatycznymi algorytmami transakcyjnymi.

Do niedawna takie fundusze nie były obecne na rynku kryptowalut. Nieskuteczność tutaj trwa dłużej i są one bardziej znaczące, co pozwala zarabiać dużo więcej handlowców. CześćRynek kryptowalut jest przyjemny dla fanów strategii arbitrażowej, ale trend polega na tym, że wszystkie nowe fundusze hedgingowe z kapitałem i algorytmami pojawiają się na rynku, prędkość transakcji handlowych wciąż rośnie, a możliwości arbitrażu maleją. W tej sytuacji podchodzimy do faktu, że arbitraż staje się możliwy tylko przy pomocy handlu algorytmicznego.

Ale co z kimś, kto nie ma doświadczenia w programowaniu i wiedzy? Możesz kupić gotowego robota arbitrażowego, nie ma gwarancji, że będzie on tak samo skuteczny w twoich rękach, jak w rękach twórcy. Wynik często zależy nie tylko od jakości robota, ale także od wielu innych czynników, o których twórca wie, ale nie od kupującego.

Dla większości niedoświadczonych inwestorów kryptowalut w tej sytuacji lepiej byłoby nawiązać współpracę ze specjalistami. W rezultacie będą mogli zamienić swoją znajomość kryptowaluty w zarobki bierne i długoterminowe.

Jedną z najszybciej rozwijających się firm oferujących zarządzanie zaufaniem na rynku kryptowalut jest Arbitrage-Systems. Jego wyraźną przewagą nad firmami zarządzającymi zaufaniem na rynku kryptograficznym i zajmującymi się głównie spekulacyjnym handlem o wysokim ryzyku jest wykorzystanie arbitrażu algorytmicznego do zarządzania funduszami klientów, co zmniejsza ryzyko dla firmy i klientów prawie do zera.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na arbitraż kryptowaluty?

Nie jest tajemnicą, że rynek kryptowalut mazwiększona zmienność i ostre skoki cen w różnych kierunkach nie są rzadkością. Chociaż dla niektórych może to być zaletą, dla większości jest to ryzyko, czasami niedopuszczalne. Jeśli inwestor chce stabilnych, a nie kosmicznych zysków, arbitraż jest dla niego bardziej odpowiedni.

Jego przewaga nad innymi strategiami handlowymi polega na tym, że nie zależy mu na wahaniach cen. Zyski są nadal uzyskiwane z różnicy cen, co prawie zawsze ma miejsce.

Ważne jest, aby w przeciwieństwie do spekulacji nie trzeba było czekać na wzrost lub spadek ceny. Wszystkie operacje handlowe są przeprowadzane w tym samym czasie, a zyski są natychmiast rejestrowane. Obecność lub obecność trendu na rynku nie wpływa na strategię.

Zwiększona zmienność kryptowaluty dotyczy tylko korzyści. Jeśli zmienność jest wysoka, ceny na jednej giełdzie będą częściej odkładane na bok, zwiększając różnicę cen, a tym samym zwiększając zarobki.

Najgorszą rzeczą, jaką może spotkać arbitraż, jest zamrożenie cen na wszystkich giełdach jednocześnie na tej samej wartości. Następnie robot arbitrażowy po prostu nie wejdzie na rynek, ale nie spowoduje też utraty transakcji.

Dlaczego lepiej powierzyć arbitraż profesjonalistom?

Powierzając proces mnożenia swoich środków do algorytmu arbitrażowego Arbitrage-Systems, otrzymasz następujące korzyści:

  • Nie będziesz musiał spędzać czasu i wysiłków na monitorowaniu stawek kryptowalut na różnych giełdach. Zostanie to zrobione przez samego robota
  • Nie będzie potrzeby przekazywania funduszy między giełdami, cowymaga czasu, a możliwość arbitrażu zostanie zamknięta. Arbitrage-Systems ma już portfele w różnych monetach na różnych giełdach i transakcja może być dokonana natychmiast
  • Twoja inwestycja zamienia się w stabilny i pasywny dochód
  • Niewielkie ryzyko
  • Zwiększone wolumeny obrotu zmniejszają prowizję za handel na giełdach, zwiększając tym samym zyski

Jak to działa?

Wraz z systemami Arbitrage będziesz mógł zarabiać pasywnie i bezpiecznie. Firma pobiera wynagrodzenie w formie procentu zysku netto.

Najpierw musisz zarejestrować się w systemie Arbitrage. Oficjalna strona firmy tohttps://www.arbitrage-systems.com . W prawym górnym rogu strony pojawi się przycisk „Zarejestruj się”. Kliknięcie go spowoduje przejście do strony rejestracji konta osobistego. Następnie musisz wypełnić prosty formularz rejestracyjny.

W tej dziedzinie należy wybrać warunki współpracy z systemami Arbitrage. Możesz zapoznać się z warunkami inwestowania w firmę na stronie internetowej w sekcji „Warunki inwestycyjne”.

Należy zauważyć, że większość opcji inwestycyjnych oznacza brak minimalnej kwoty inwestycji. Powinno to być z pewnością wygodne dla tych, którzy po prostu patrzą na rynek kryptowalut i nie chcą od razu zacząć od dużych kwot, a także tych, którzy chcieliby rozpocząć eksplorację firmy przy niewielkich kwotach testowych.

W przeciwnym razie warunki współpracy zależą od 2 czynników -minimalny okres inwestycji i wynagrodzenia firmy.

Jednocześnie, im więcej wybierzesz okresu inwestycji, tym mniejsze będzie wynagrodzenie firmy. Im niższe wynagrodzenie firmy, tym większy zysk.

Weźmy na przykład dwóch inwestorów o takiej samej wartości inwestycji. Ale jednocześnie zdecydowano się inwestować przez 3 miesiące i daje firmie 25% zysków. Kolejny - na rok i nagrodę w wysokości 5%. W rezultacie ostateczny dochód drugiego inwestora będzie o 20% wyższy.

Po wybraniu warunków współpracy należy skontaktować się z firmą i zgłosić żądane warunki. Następnie między klientem a firmą będzie kontrakt na zarządzanie funduszami z uprzednio wybranymi warunkami.

Teraz musisz uzupełnić swoje konto.

Na wcześniej zarejestrowanym koncie w sekcji „Strefa klienta” - „Wpłać środki” możesz zobaczyć listę kryptotografów do zdeponowania.

Zaawansowani inwestorzy tworzą portfel różnych kryptomonet, dzięki czemu uzyskują maksymalny zysk. Ale początkujący mogą zacząć od jednej wybranej kryptowaluty. Jeśli nie wiesz, jaką walutę wybrać, możesz pomóc specjalistom z firmy.

Jeśli masz już kryptowalutę i chciałbyś pomnożyć ją pasywnie za pomocą usług systemów Arbitrage, nie będziesz miał trudności z dokonaniem transferu.

Jeśli nie masz jeszcze kryptowaluty, musisz ją kupić, korzystając z usług wielu wymienników. Jeśli to jest dla ciebie nowe lubtrudni, specjaliści Arbitrage-Systems chętnie Ci w tym pomogą.

Po zakończeniu przelewu powiadom firmę o tym pocztą lub telefonicznie, aby potwierdzić płatność i aktywować konto osobiste.

Następnie firma niezależnie rozdzieli Twój depozyt na te giełdy, z którymi współpracuje, a robot arbitrażowy zacznie wykorzystywać kwotę inwestycji w handlu, przynosząc zysk, a firmy otrzymają nagrodę.

Jak korzystać z konta osobistego?

Po pierwszej wpłacie na konto osobiste w sekcji „Moje konta” możesz zobaczyć statystyki dotyczące swoich inwestycji w firmie. Będziesz mieć dostępną historię uzupełnień i wniosków.

Jak również aktualne informacje na temat inwestycji w każdą monetę.

Można zobaczyć następujące wskaźniki: saldo, kapitał własny i zysk.

Saldo to kwota Twoich depozytów minus wnioski.

Kapitał własny to saldo + zysk bieżący.

Zysk jest naliczany w każdy poniedziałek za kwotę środków. W ten sposób zysk jest kapitalizowany co tydzień w okresie inwestycji.

Procent zwrotu dla każdego inwestora firmy jest taki sam i zależy od zwrotu, który robot arbitrażowy wykazał podczas handlu wszystkimi środkami klientów w tym samym czasie.

Średni procent rentowności miesięcznie, który przynosi robotowi, sądząc po wynikach 1,5 roku handlu, 4-6% miesięcznie. Ogólnie, wydajność przez 1,5 roku wynosiła 141%.

Na stronie można znaleźć bardziej szczegółowe statystyki.

Po pierwszeW poniedziałek firma wycofuje nagrodę na swoją korzyść.

Po wygaśnięciu minimalnego okresu inwestycji zysk zostanie zaksięgowany na saldzie rachunku i będzie można go wypłacić w całości. Ale w każdym przypadku będziesz miał możliwość wypłaty środków przed końcem okresu inwestycyjnego, jeśli istnieje pilna potrzeba. Skontaktuj się z menedżerem firmy, aby rozwiązać ten problem.

Ogólnie, w przypadku jakichkolwiek pytań lub wyjaśnień, możesz skontaktować się z firmą. Istnieje wiele możliwości komunikacji z firmą. Telefon i poczta można zobaczyć w „Kontaktach”. Na stronie znajdują się również rozkazy czatu i oddzwaniania. Klient, którego jesteś firmą, czy jeszcze nie, zawsze otrzymasz pomoc w zrozumieniu usług firmy.

Wniosek

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem na rynku kryptowalut, ale chciałbyś, aby były bezpieczne i stabilne, przynosząc stały zysk przez lata, powinieneś zwrócić uwagę na arbitraż kryptowalutowy.

Jednocześnie, jeśli nie masz czasu ani wiedzy, aby zrobić to sam, lepiej powierzyć swoje środki firmie zajmującej się tym przez długi czas i profesjonalnie. Niewielki, ale stabilny i pasywny dochód będzie znacznie lepszy dla początkujących prób spekulacji na temat kryptowaluty. Prawdopodobnie zakończy się to niepowodzeniem.

FirmaArbitrage-Systemsoferuje pasywne inwestycje na rynku kryptowalut. Ale jednocześnie twoje fundusze nie będą angażować się w ryzykowny handel spekulacyjny. Zarządza wyłącznie funduszamirobot arbitrażowy, który przez 1,5 roku wykazuje stabilny wynik.

Osoby, które chcą inwestować przez wiele lat w rozwijający się rynek kryptowalut, górnicy, którzy posiadają kryptowalutę i nie mnożą jej samodzielnie, ta propozycja może być bardzo interesująca.