Angry Miner - usługa dla górnictwa [pełna recenzja]

Kryptowaluta jest głównym trendem przyszłości, a fakt ten jest trudny do zakwestionowania. Wielu przemyślanych inwestorów od dawna korzysta z nich dla zysku, ale problem polega na tym, że większość sposobów zarabiania pieniędzy na kryptowalutach obejmuje inwestycje finansowe. Możesz uzyskać kryptowaluty za darmo, ale zazwyczaj w tym przypadku nie powinieneś liczyć na znaczne dochody. Współpraca z usługą AngryMiner stanowi wyjątek od ogólnych zasad i jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy na kryptowalutach, co łączy brak inwestycji finansowych i przyzwoity dochód.

Główne cechy AngryMiner

AngryMinerpozwala na wydobycie najbardziej obiecującej kryptowaluty z wykorzystaniem mocy konwencjonalnego komputera. System zarobków kryptowaluty został stworzony przez zespół doświadczonych programistów, w skład którego wchodzili również eksperci w dziedzinie technologii kryptowalut i doświadczeni górnicy.

Głównym celem projektu jest umożliwienie wydobycia kryptowaluty nawet dla tych, którzy nie rozumieją technologii, nie mają profesjonalnego sprzętu i nie są gotowi do inwestowania pieniędzy. Dzięki niemu możesz uzyskać 12 kryptowalut o dobrej rentowności, podczas gdy użytkownik nie musi samodzielnie rozumieć, jaka waluta jest opłacalna w określonym czasie. AngryMiner zautomatyzował prawie wszystkie procesy i użytkownik musi jedynie zainstalować dostarczone oprogramowanie.

Inteligentny system wydobywczy został wdrożony na AngryMiner, automatycznie śledzi rentowność w czasie rzeczywistym i automatycznie przełącza sięmiędzy kryptowalutami. Ponadto w oprogramowaniu wbudowany jest system podwójnego wydobycia, umożliwiający jednoczesne wydobycie kilku zasobów cyfrowych. Podwójne wydobycie jest aktywowane i dezaktywowane automatycznie w zależności od tego, która kryptowaluta jest opłacalna w danym momencie.

Należy zauważyć, że wydobywanie bitcoinów przy użyciu oprogramowania AngryMiner jest niemożliwe, ponieważ wymaga sprzętu o dużej mocy. Ale dzięki pomocy możesz wydobyć 12 innych, nie mniej obiecujących kryptowalut: Etherium, Etherium Classic, Expanse, Monero, Musicoin, SOILcoin, Signatum, Zcash, Bytecoin, Decred, Ubiq, ZenCash.

Ponieważ usługa pozwala wyodrębnić więcej niż tuzin kryptowalut jednocześnie, aby nie pomylić z portfelami i nie wypalić się przy gwałtownej deprecjacji kursu, wszystkie monety namynennye są automatycznie przeliczane na dolary według bieżącej wartości i już w tej formie trafiają na konto górnika.

Użytkownicy AngryMiner również nie muszą śledzić procesu ekstrakcji. Samo oprogramowanie łączy się z procesami obliczeniowymi, monitoruje temperaturę żelaza i automatycznie zatrzymuje produkcję, gdy tylko temperatura urządzenia przekroczy normę.

Witryna angryminer.com ma klon o innej nazwie domeny. Musisz uważać, aby nie wpaść w oszustwo i nie stać się ofiarą oszustów.

Jak to działa

Oprogramowanie usługowe łączy wszystkie możliwości komputerów podłączonych do niego w celu wydobycia określonej kryptowaluty. A użytkownicy monitorują i kontrolują procesykonto osobiste w serwisie.

Jednocześnie można połączyć nieograniczoną liczbę komputerów za pośrednictwem jednego konta osobistego. Uruchomienie programu odbywa się w kilku prostych krokach:

 1. Konieczne jest zarejestrowanie się na stronie serwisowej poprzez podanie adresu e-mail i wymyślenie hasła do konta.
 2. Pobierz oprogramowanie dla odpowiedniej wersji systemu operacyjnego w sekcji „Pobierz”.
 3. Potwierdź instalację, po której wydobycie kryptowaluty rozpocznie się automatycznie w ciągu kilku minut.
 4. Następnie musisz wrócić do swojego konta osobistego w serwisie i przejść do sekcji „Panel”. Zostanie wyświetlony cały sprzęt górniczy, który był połączony z kontem. W tej samej sekcji można znaleźć informacje o sprzęcie komputerowym i jego mocy dla każdego podłączonego komputera, a także wszystkie elementy do konfiguracji produkcji.

Należy pamiętać, że niektóre programy antywirusowe mogą zidentyfikować program jako złośliwy ze względu na charakter operacji, ale oprogramowanie nie zawiera żadnych zainfekowanych plików.

Usługa ma kilka minimalnych wymagań dla podłączonego sprzętu. Nawet bardzo wydajne komputery PC nie nadają się do wydobycia. Aby wyodrębnić kryptowaluty przy użyciu mocy obliczeniowej procesorów graficznych, wymagane jest co najmniej 1 GB pamięci wideo dla Nvidii lub 1,5 GB dla Radeona. Ale procesor może być używany przez każdego.

Na podłączonym komputerze osobistym system operacyjny musi być zainstalowany w 64-bitowej wersji systemu Windows, począwszy od systemu Windows 7. Możliwe jest również użycie wersji serwera Windows Server 2008 R2.

Cechy usługi

Usługa umożliwia zorganizowanie najlepszego wydobycia z wykorzystaniem własnych lub cudzych komputerów. W rzeczywistości za pomocą usługi można stworzyć własną farmę górniczą, która może być zdalnie sterowana i regulować proces wydobycia, ale wymaga to tylko zainstalowania oprogramowania na własnym komputerze lub na innym komputerze, bez inwestowania w drogi sprzęt.

Oprogramowanie górnicze

Usługa zapewnia, że ​​oprogramowanie nie zawiera wirusów. W przeciwieństwie do wielu innych podobnych programów, które mogą dostać się na PC w wyniku celowej infekcji i potajemnie, cała praca Angry Minera znajduje odzwierciedlenie w osobistym koncie na stronie.

Należy zauważyć, że po zainstalowaniu Angry Minera nie tworzy on znanego skrótu na pulpicie i można uzyskać dostęp do programu i dostosować proces tylko za pośrednictwem panelu na stronie serwisu. Ta funkcja umożliwia płynne instalowanie oprogramowania, na przykład na komputerach stacji roboczych w biurach i korzystanie z nich na swoją korzyść.

Ponadto wprowadzono funkcję „ukrycia”, która sprawia, że ​​wydobycie na PC jest całkowicie niewidoczne dla właściciela. Przy aktywnym ukryciu wydobycie jest wykonywane tylko wtedy, gdy komputer jest w trybie bezczynności, więc praca górnika nie wpłynie na funkcjonalność. W tym trybie wyszukiwanie w chmurze rozpocznie się po 5 minutach braku aktywności komputera, to znaczy, jeśli nie będzie naciśnięć klawiszy ani myszy, i automatycznie się wyłączy po starciedziała na PC.

Dla każdego podłączonego urządzenia, poprzez konto osobiste w usłudze, można wykonać ustawienia produkcji lub monitorować jego procesy. Na przykład użytkownik może włączyć równoczesne wydobycie na komputerze PC przy użyciu karty graficznej i procesora, przełączyć się w tryb ukrywania się, uruchomić lub zatrzymać wydobycie na każdym z urządzeń, a także przeglądać statystyki wydobycia i temperatury na podłączonych urządzeniach.

Rentowność

Usługa różni się od konkurentów wysoką wydajnością. Średnio można go wykorzystać do zarobienia około 50 USD miesięcznie lub około 2 USD dziennie. Takie wskaźniki w tej chwili nie mogą pochwalić się podobną usługą.

Zarobki są przekazywane na konto natychmiast w dolarach zgodnie ze stawką rynkową, co sprawia, że ​​praca z usługą jest jeszcze wygodniejsza.

Aby każdy mógł łatwo obliczyć przybliżone zarobki na stronie, wbudowany jest kalkulator górniczy, uwzględniający połączone możliwości i aktualne stawki kryptowaluty. Obliczenia są wyświetlane na koncie.

Wypłaty

Usługa ma minimalny limit wypłaty. Możesz wypłacić pieniądze od 5 $ za pośrednictwem popularnych systemów płatności. Możesz zarobić to, co zarabiasz w rublach, w portfelu w QIWI, wycofać się na konto Steam, otrzymać Ethereum w kryptowalucie lub natychmiast przenieść na konto mobilne. Użytkownik sam wybiera sposób i tworzy wniosek o wypłatę, który zostanie przetworzony w pierwszy piątek po wysłaniu żądania.

Program partnerski

Usługa oferuje użytkownikom dwupoziomowy program partnerski. W sekcji „Partnerstwo” możesz uzyskać link polecający, aby zaprosić nowych członków. Jeśli doradzisz usługę znajomemu, otrzymasz dodatkowe 0,7% pieniędzy, które udało mu się zdobyć i kolejne 0,3% zarobków użytkowników, którzy zostali zaproszeni przez znajomego polecającego.

Podczas rejestracji polecony otrzymuje premię w wysokości 1 $ na swoje konto jako bonus powitalny.

Korzyści z usługi

 • Angry Miner ułatwia rozpoczęcie wydobywania kryptowalut bez żadnych inwestycji.
 • Praca z oprogramowaniem jest intuicyjna i prosta, a nawet uczeń może poradzić sobie z jego instalacją.
 • Oprogramowanie można dostosować do indywidualnych parametrów ekstrakcji.
 • Angry Miner niezależnie monitoruje opłacalność wydobycia i temperaturę żelaza, co pozwala zarabiać w trybie pasywnym.
 • Możliwe jest jednoczesne wydobycie kilku kryptowalut w trybie podwójnego wydobycia.
 • W oprogramowaniu zaimplementowano tryb ukrywania się, który pozwala zainstalować górnika na komputerach innych producentów i wykorzystać je na swoją korzyść.
 • Wszystkie wydobywane kryptowaluty są automatycznie przeliczane na dolary, co wyklucza możliwość wypalenia kryptowaluty i stałego dochodu.
 • Poprzez jedno konto można podłączyć wiele różnych urządzeń.
 • Średnia rentowność pracy wynosi 50 USD miesięcznie z jednego komputera.
 • Możliwe jest wycofanie wydobywającego się już od 5 USD na kilka sposobów.
 • W serwisieIstnieje program partnerski, który pozwala zwiększyć przychody.